1. Miejsce i warunki szkolenia

Centrum Szkolenia CAD organizuje kursy we własnym Ośrodku Szkoleniowym na terenie Wojskowej Akademii Technicznej:

Wojskowa Akademia Techniczna
ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 2,
bud. 100 pok. 331
00-908 Warszawa

Szkolenie prowadzą wyspecjalizowani wykładowcy posiadający uprawnienia firmy Autodesk (Autodesk Approved Instructor) gwarantujące wysoką jakość prowadzonych zajęć. Kursy prowadzone są na bazie oprogramowania w polskiej wersji językowej w najnowszej wersji dostępnej w dniu szkolenia, zgodnie z wytycznymi dla Autoryzowanych Centrów Szkoleniowych firmy Autodesk.

Po ukończeniu kursu, każdy uczestnik otrzymuje oryginalny Certyfikat firmy Autodesk, opatrzony indywidualnym numerem. Niniejszy certyfikat jest honorowany na całym świecie.

2. Specyfikacja szkolenia

Szkolenia prowadzone jest w formie wykładów zgodnie z programami kursów. Program szkolenia dedykowanego obejmuje wybrane zagadnienia spośród kursów na poziomie Essentials, Intermediate i Advanced.

3. Termin szkolenia

Termin przeprowadzenia kursu w Ośrodku Szkoleniowym Wojskowej Akademii Technicznej jest uzależniony od zamawiającego (jest ustalany indywidualnie).

4. Koszt i zakres szkolenia

Zakres szkoleń:

Wysokość opłat:

Wysokości opłat za zajęcia dydaktyczne związane z prowadzeniem kursów dokształcających w Centrum Szkolenia CAD Wydziału Mechatroniki i Lotnictwa WAT zamieszczono w pliku pdf.