Wojskowa Akademia Teczniczna
im. Jarosława Dąbrowskiego

Wydział Mechatroniki, Uzbrojenia i Lotnictwa

ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
00-908 Warszawa

Sekretariat Dziekana

lic. Marika Milczanowska

tel. +48 261 837 161
fax +48 261 837 581

marika.milczanowska@wat.edu.pl

Praca własna w godzinach: 10:00-12:00

TELEFONY I ADRESY

DZIEKANAT

mgr Grzegorz Nikiciuk

e-mail: grzegorz.nikiciuk@wat.edu.pl, dziekanat.wml@wat.edu.pl

nr pokoju 4, budynek 63
tel.: +48 261 839 555

Dariusz Czyżewski

e-mail: dariusz.czyzewski@wat.edu.pl

nr pokoju 2, budynek 63
tel.: +48 261 837 645

mgr Dagmara Flis

e-mail: dagmara.flis@wat.edu.pl, dziekanat.wml@wat.edu.pl

nr pokoju 13, budynek 63
tel.: +48 261 839 888

mgr Joanna Leszczyńska

e-mail: joanna.leszczynska@wat.edu.pl, dziekanat.wml@wat.edu.pl

nr pokoju 13, budynek 63
tel.: +48 261 839 856

Katarzyna Kaczmarek

e-mail: katarzyna.kaczmarek@wat.edu.pl, dziekanat.wml@wat.edu.pl

nr pokoju 13, budynek 63
tel.: +48 261 839 389

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY

mgr Jarosław Korpikiewicz

e-mail: jaroslaw.korpikiewicz@wat.edu.pl

nr pokoju 1, budynek 63
tel.: +48 261 839 567, kom.: +48 601 201 486

mgr Marcin Sidor

e-mail: marcin.sidor@wat.edu.pl

nr pokoju 10, budynek 63
tel.: +48 261 837 349
Praca własna w godzinach: 09:30-10:30, 12:00-13:30

Beata Bangis

e-mail: beata.bangis@wat.edu.pl

nr pokoju 10, budynek 63
tel.: +48 261 837 349
Praca własna w godzinach: 09:30-10:30, 12:00-13:30

mgr Emilia Dolatowska

e-mail: emilia.dolatowska@wat.edu.pl

nr pokoju 9, budynek 63
tel.: +48 261 837 743
Praca własna w godzinach: 10:00-12:00

Dariusz Wójcik


e-mail: dariusz.wojcik@wat.edu.pl

nr pokoju 34, budynek 63
tel.: +48 261 837 101
Praca własna w godzinach: 09:30-10:30, 12:00-13:30

Waldemar Bzikot

e-mail: waldemar.bzikot@wat.edu.pl

nr pokoju 9, budynek 63
tel.: +48 261 837 743
Praca własna w godzinach: 10:00-12:00

Dariusz Jasiński


e-mail: dariusz.jasinski@wat.edu.pl

nr pokoju 111, budynek 25
tel.: +48 261 839 500
Praca własna w godzinach: 09:30-10:30, 12:00-13:30

INSTYTUTY

ppłk dr inż. Mariusz Ważny

Dyrektor Instytutu ITL
e-mail: mariusz.wazny@wat.edu.pl

budynek 67
tel.: +48 261 839 644

mgr Danuta Kowalska

Sekretariat
e-mail: danuta.kowalska@wat.edu.pl

budynek 67
tel.: +48 261 839 046

dr hab. inż. Leszek Baranowski, prof. WAT

Dyrektor Instytutu ITR
e-mail: leszek.baranowski@wat.edu.pl

budynek 63
tel.: +48 261 839 069

Mirosława Gazda

Sekretariat
e-mail: miroslawa.gazda@wat.edu.pl

budynek 63
tel.: +48 261 839 069

dr hab. inż. Ryszard Woźniak, prof. WAT

Dyrektor Instytutu ITU
e-mail: ryszard.wozniak@wat.edu.pl

budynek 36
tel.: +48 261 839 508

Renata Chromik

Sekretariat
e-mail: renata.chromik@wat.edu.pl

budynek 36
tel.: +48 261 839 508