RS WML – kim jesteśmy?

Wielu studentów, słysząc o samorządzie, ma przed oczami ludzi reprezentatywnych i dumnych, ale też odległych, dostępnych tylko kilka razy w roku dla studentów, może i wręcz wyniosłych. Czy tak jest naprawdę? Absolutnie NIE! Jesteśmy tu od WAS dla WAS. Siedzimy razem z Wami w ławkach, uczymy się i staramy jak najlepiej przejść przez kolejne stopnie nauki, jednocześnie działając w Waszym imieniu i dla Waszego dobra. Stale prowadzimy rozmowy z władzami wydziałowymi, staramy się rozwiązywać Wasze problemy z zakresu działania uczelni, odpowiadamy wyczerpująco na Wasze pytania, konsultując je uprzednio z doświadczonymi byłymi samorządowcami, organizujemy eventy w zakresie naszego wydziału, jak i również współpracujemy oraz działamy w głównej jednostce – Samorządzie Studenckim.

RS WML – co robimy?

Głównym zadaniem RS jest prowadzenie rozmów i działań na płaszczyźnie student-dziekanat. W przypadku, w którym czujecie się nieuczciwie potraktowani przez prowadzącego zajęcia, macie wątpliwości odnośnie rozgrywającej się sytuacji na uczelni, trapią Was jakiekolwiek pytania związane z nauczaniem – jesteśmy jednostką, do której możecie zgłosić się w pierwszej kolejności. Gwarantujemy, że zawsze otrzymacie od nas odpowiedź i potrzebne wsparcie, żadna kwestia nie zostanie pominięta. Nie dzielimy wiadomości na te bardziej i mniej ważne – każde Wasze słowo jest dla nas istotne i może zadziałać nie tylko dla Waszego dobra, ale i dobra ogółu. Prężnie współpracujemy razem z prowadzonymi na naszym wydziale Kołami Naukowymi. Ich sprawy, prośby i problemy są dla nas również istotne. Chcemy zadbać o to, byśmy wszyscy byli niczym jedna, wielka rodzina, gotowa w każdej chwili wyciągnąć rękę do każdego. Prawdziwa społeczność akademicka.

Nasze istnienie nie opiera się jednak tylko na rozwiązywaniu licznych problemów. Chcemy, byście czuli się jak najlepiej, uczestnicząc w życiu uczelni. Dlatego też organizujemy różne wydarzenia dla urozmaicenia studenckiego życia. Najbardziej popularne z nich to Kawa z WRS-em i cieszący się szczególną popularnością Piknik Wydziałowy. Oprócz tego, że wtedy możecie z nami porozmawiać w cztery oczy i prawdziwie poznać, że ci „wielcy samorządowcy” są ludźmi z krwi i kości, dokładnie tacy sami jak Wy. Stąd też jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i pomysły! Chcielibyście coś zmienić? A może macie wizję na organizację wydarzenia, ale brakuje Wam zespołu pełnego zapału i werwy, mogącego pomóc w realizacji planu? Nasze ręce są szeroko otwarte na Was!

RS WML – gdzie nas znaleźć?

Jak się z nami najlepiej skontaktować? Zapraszamy na naszego fanpage’a na Facebooku! Pisząc do nas wiadomość gwarantujemy, że dostaniecie szybką odpowiedź od któregoś z naszych samorządowców. Ponadto dysponujemy również oficjalnym e-mailem (wrs.wml@student.wat.edu.pl).

Na stronie internetowej naszego wydziału (https://wml.wat.edu.pl) w zakładce „Samorząd Studencki” znajdziecie pełen skład RS WML wraz ze zdjęciami samorządowców, krótką notatką na ich temat oraz e-mailami kontaktowymi. Dzięki temu możecie nas bliżej poznać bez wychodzenia z domu.