Uwaga studenci, doktoranci

erasmus140 140

Informujemy, że do 26.10.br. w budynku nr 100 w pokoju nr 88 przyjmujemy dokumenty aplikacyjne na wyjazd w ramach programu Erasmus+ na studia w roku w semestrze letnim w roku akademickim 2018/2019 i praktykę w r.a. 2018/2019.

Dokumenty aplikacyjne, które należy złożyć:

1. formularz zgłoszeniowy podpisany przez koordynatora wydziałowego
        (do pobrania na stronie WAT dotyczącej programu Erasmus+);
  2. zaświadczenie ze Studium Języków Obcych potwierdzające poziom znajomości języka obcego
        lub inne zaświadczenie potwierdzające poziom znajomości języka obcego zaopiniowane
        przez Studium Języków Obcych;
  3. list motywacyjny podpisany odręcznie;
  4. list akceptacyjny z uczelni lub instytucji zagranicznej (w przypadku zgłoszenia na praktykę);
  5. opinia promotora pracy dyplomowej (w przypadku studenta ostatniego roku studiów);
  6. dokument potwierdzający działalność uczelnianą, pozauczelnianą lub dodatkowe osiągnięcia
        (fakultatywnie).

Absolwenci każdego stopnia studiów mają możliwość wyjazdu na staż absolwencki pod warunkiem zakwalifikowania się do udziału w programie Erasmus+ na ostatnim roku studiów.
Osoby, które nie mają certyfikatu ani zaświadczenia ze Studium Języków Obcych o poziomie znajomości języka obcego, proszone są o zgłaszanie się do Studium Języków Obcych.